Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

O NAS

Poznaj nas lepiej

Nasza Historia

AOH od 1994 roku specjalizuje się w obsłudze samochodów marki BMW, a w ostatnich latach również marek Porsche, Maserati i Ferrari.
W ciągu tego czasu zdobyliśmy doświadczenie, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Oferujemy szeroki zakres napraw
począwszy od serwisów olejowych, poprzez naprawy silników, klimatyzacji, szeroko pojętej mechaniki, oraz elektromechaniki samochodowej, aż do zaawansowanej elektroniki.

Jednocześnie równoważąc ofertę serwisową realizujemy sprzedaż wyselekcjonowanych samochodów marek Premium, które poprzez wypracowane z naszymi kontrahentami przez lata relacje pozyskujemy dla Państwa z pewnych i bezpiecznych źródeł.

Komis samochodów używanych BMW PORSCHE

Klientów którzy zdecydowali się na sprzedaż swojego samochodu zapraszamy do naszego komisu. Z uwagi na dużą rozpoznawalność na rynku motoryzacyjnym, oraz profesjonalny serwis AOH jest miejscem gdzie chętnie poszukuje się używanego i pewnego auta. Te wartości dają nam przewagę dla której warto z sukcesem powierzyć nam sprzedaż Państwa pojazdu

Sprzedaż samochodów nowych

Będąc wysokiej oceny partnerem handlowym w zakresie sprzedaży samochodów, części oraz usług dla Autoryzowanych Dealerów BMW i Porsche mamy możliwość wpływu na korzystne oferty również dla naszych klientów, którzy zamierzają kupić nowy pojazd. Zachęcamy do sprawdzenia i porównania ofert na samochody nowe, które można zamówić za naszym pośrednictwem. 

Ta strona korzysta z ciasteczek ,aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, zgodę na ich użycie.