Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Nasze Usługi

Nasze usługi

Świadczone na najwyższym poziomie

Oferujemy szeroki zakres napraw począwszy od serwisów olejowych, poprzez naprawy silników, klimatyzacji, szeroko pojętej mechaniki, oraz elektromechaniki samochodowej, aż do zaawansowanej elektroniki.

Mechanika

Trafna diagnoza, skuteczna naprawa. Wszystko wykonane ze wsparciem najnowocześniejszego sprzętu i zespołu profesjonalistów z dużą pasją tego co robią. Ponad dwie dekady doświadczenia w zakresie mechaniki przodujących technologicznie na świecie marek samochodowych jakimi się zajmujemy ma znaczenie przy wyborze serwisu. 

                            Nasze motto to krótkie słowo JAKOŚĆ

Elektronika

Wiedza, sprzęt i koncentracja na zadaniu to punkt wyjścia. Jakość naszych usług w zakresie elektronicznych układów samochodowych bazuje również na otwartości i intuicyjnym spojrzeniu na problem z jednoczesnym ścisłym trzymaniem procedur zgodności z sztuką. Przy doświadczonej załodze daje to nam przewagę konkurencyjną i stawia w grupie TOP serwisów zajmujących się skomplikowanymi naprawami elektronicznymi.

Przeglądy

Jako niezależny serwis mamy ten komfort że biznesowo-polityczna poprawność względem określonej marki jest naszym przywilejem a nie przymusem. Dlatego też w pełni obiektywnie sprawdzamy i przekazujemy informacje na temat samochodów, które do nas trafiają na zlecenie przeglądu. W ten sposób kondycja auta, którego nie znamy zostaje zweryfikowana w możliwe najlepszy sposób, a Państwo wiecie z jakim kosztami należy się liczyć w najbliższym czasie. Jest to kluczowa sprawa do podjęcia rozsądnej decyzji o zakupie i warto ją zlecić komuś kto potrafi zarówno doradzić jak i czasem odradzić.

Serwis Klimatyzacji

Klimatyzacja to nie tylko komfort podróży ale także istotny czynnik mający ogromne przełożenie na zdrowie użytkowników samochodu. Odwiedzając serwis AOH możecie Państwo liczyć na usługę wykonaną nowoczesnym sprzętem w zakresie napełniania, odgrzybiania, ozonowania, czyszczenia, sprawdzania szczelności, kontrolę temperatury, oraz pełen wachlarz usług naprawczych jeśli takie zostaną zdiagnozowane.

Programowanie | Kodowanie

Naszą specjalnością od lat są skomplikowane prace z zakresu elektroniki. W związku z tym naturalnie w ofercie posiadamy całą gamę rozwiązań przeprogramowujących sterowniki układów samochodowych tak aby bezpiecznie podnosiły komfort użytkowania. W tym pojęciu mieści się bardzo szeroka oferta pomocy, rozwiązań programowych jaką możemy zaoferować: Od prostych kodowań nowo podłączonego sprzętu, czy aktualizaci nawigacji do skomplikowanych programów ratujących trakcję i mobilność Państwa auta. Zachęcamy do zadawania pytań w tej materii.

Indywidualizacja

Kto odczuwa potrzebę upiększenia, lub upraktycznienia swoich 4 kółek powinien koniecznie odwiedzić AOH. Sprawdzone pakiety stylistyczne, KIT-y sportowe, alternatywne markowe zawieszenia są dla nas codziennością. Oczywiście montaż haka, czy oferta drugiego kompletu kół z interesującym wzorem jest również tym co możecie Państwo nam w zaufaniu powierzyć.

Ta strona korzysta z ciasteczek ,aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, zgodę na ich użycie.